Detské obliečky CARS Red 02 (svietiaci efekt)
Pozrite sa na iné z kategórie
Detský textil
Detský textil
Parametre
| Kód produktu | 010162 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Značka | Jerry Fabrics |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | červená |
| Detské vzory | Cars |
| Štýl | Dětské |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Hviezdne závodné autá Cars zažiaria v každej detskej izbičke čo dopraje táto kvalitná posteľná bielizeň. Obliečky s červeným autíčkom potešia aj vášho malého závodníka. Červéné detské obliečky dodajú elán do každého dňa, no ani v noci sa autíčko nestratí, stačí zhasnúť a deti rozveselia svietiace obliečky. Spoľahnúť sa môžete aj to, že detské obliečky Cars majú precízne spracovanie materiálu zo 100% bavlny s farbami, ktoré sú vhodné pre detskú pokožku.