• Bytové doplnky

Bytové doplnky

Bytové doplnky a vybavenie domácnosti

Zatiaľ čo niekto vyznáva v domácnosti minimalizmus, pre niekoho je miestnosť bez bytových doplnkov prázdna. Útulnosť bývania závisí vždy od detailov bez ohľadu na to, do akej skupiny patríte.

Závesy a záclony patrili po nástupe žalúzií do kategórie upozaďovaných. V súčasnej dobe sa tieto doplnky do domácnosti vracajú späť pre svoju decentnú eleganciu a praktickosť. Difúzery a vonné tyčinky patria jednoznačne do kategórie milých zvyšností. Váš pokoj prevonia a zútulnia. Difúzery sú zaujímavý dekoračný prvok. Príjemné vône vám zaistia aj vonné závesky z drogistického tovaru.

V bytových doplnkoch nájdete aj rýdzo praktické pomocníkov ako ponožky. Dámske ponožky do balerínok majú protišmykovú úpravu a využijete ich aj doma. Pánske členkové ponožky sú v topánke rovnako nenápadné. Prezrite si našu ponuku rúšok. Deti pobavíte vtipným obrázkom a pritom ochránite seba, alebo ostatných pred možnou nákazou. Pusťte z hlavy starosti, ako a s čím prať čierne rúška. Zaobstarajte si obrúsky pohlcujúce farbu a prihoďte ich bez obáv k praniu akéhokoľvek posteľnej bielizne.