Detské obliečky MÁŠA A MEDVEĎ 2236
Pozrite sa na iné z kategórie
Detský textil
Detský textil
Parametre
| Kód produktu | 010158 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka + 1 vak |
| Materiál | Bavlna |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Značka | Halantex |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | ružová |
| Detské vzory | Máša a medveď |
| Štýl | Dětské |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Je čas na párty! Tieto detské obliečky prinášajú vtipné a poučné príbehy medveďa a nezbedného dievčatka Máši. Postvičky na ružovom podklade so šťastným úsmevom a farebnými balónikmi zdvihnú náladu vášho dieťatka a rozžiaria dievčenskú izbu. Príjemná, savá a vzdušná 100% bavlna je jemná k detskej pokožke a uspokojí tak každé dieťakto.
Detské obliečky sú zabalené v batôžku / vak, ktorý deťom poslúži napríklad pre výlety, alebo na hračky. Stačí zatiahnuť šnúrky a poklady sú v bezpečí.