Bavlnené obliečky ZINA na dve postele - tyrkysové
Pozrite sa na iné z kategórie
Obliečky
Obliečky
Parametre
| Kód produktu | 005016 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 2 prikrývky |
| Materiál | Bavlna |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zloženie | 100% bavlna |
| Zapínanie | Gombíky |
| Farba | tyrkysová |
| Štýl | Pruhované, Moderné, Škandinávsky |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Nadčasové vyobrazenie pruhov na bavlnených obliečkach ZINA sa hodí do spální jak moderných, tak aj rustikálnych. Skoro každý z pruhov je tvorený zo skladby drobných vzorov vlnoviek, stromčekov, kvetiniek a ďalších geometrických prevedení vo farbe bielej, čiernej a zelenej čo robí obliečky nevšednými. Obliečky na periny patria odjakživa, tak prečo si ich nedopriať v krásnych farbách a vzoroch. Naviac využite náš praktický set 2+2 na dve klasické lôžka.