Bavlnené obliečky na dve postele SIMPLE
Pozrite sa na iné z kategórie
Obliečky
Obliečky
Parametre
| Kód produktu | 010545 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 2 prikrývky |
| Materiál | Bavlna |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Farba | modrá/biela |
| Štýl | Kvetinové |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Ozdobte svoju spálňu kvetinovým vzorom, ktorý prinášajú tieto bavlnené obliečky SIMPLE. Jemná kombinácia bielej a modrej farby pôsobí čisto a sviežo. Výhodné balenie na dve lôžka dopĺňa na dotyk hebký materiál 100% bavlny, ktorý je vzdušný a dobre absorbuje vlhkosť.