Detské obliečky MÁŠA A MEDVEĎ 2235
Pozrite sa na iné z kategórie
Detský textil
Detský textil
Parametre
| Kód produktu | 010765 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Značka | Halantex |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | biela, ružová |
| Detské vzory | Máša a medveď |
| Štýl | Dětské |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Kto si získal srdcia mnohých detských aj dospelých divákov? No predsa neposedné dievčatko a veľký kamarát. Obliečky Máša a medveď ponúkajú veselých hrdinov pre deti so záplavou srdiečok v ružových tónoch. Naviac sú bavlnené obliečky priedušné, jemné a vyhovujú citlivej detskej pokožke.