Detské obliečky CARS 01
Pozrite sa na iné z kategórie
Detský textil
Detský textil
Parametre
| Kód produktu | 011302 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Značka | Halantex |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | biela, modrá, červená |
| Detské vzory | Cars |
| Štýl | Dětské |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Hviezdne závodné autá a Blesk McQueen zažiaria v každej detskej izbičke aj ako hravé posteľné prádlo s potlačou. Obliečky s červeným autíčkom potešia aj vášho malého pretekára, a to nielen cez deň, ale aj v noci kedy tieto bavlnené obliečky pre chlapcov poskytnú všetky žiadané vlastnosti materiálu pre spánok ako na obláčiku. Detské obliečky Cars vám ponúknu precízne spracovanie, materiál zo 100% bavlny a farby, ktoré sú vhodné pre detskú pokožku.