Detské obliečky ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO 01
Pozrite sa na iné z kategórie
Detský textil
Detský textil
Parametre
| Kód produktu | 011308 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Značka | Halantex |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | biela, modrá |
| Detské vzory | Ľadové kráľovstvo |
| Štýl | Dětské |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Detské obliečky Ľadové Kráľovstvo potešia všetky malé obdivovateľky rovnomenného filmu. Modré obliečky Frozen a snehové vločky ozdobia aj izbičku vášho dievčatka. Na malé slečny sa usmeje snehuliak Olaf, sob Sven aj fešák Kristoff a hlavné hrdinky sestry Elsa a Anna, ktoré ponúka táto posteľná súprava 140x200 na zips. Určite oceníte aj hebký materiál zo 100% bavlny, precízne ušitie a farby vhodné na detskú pokožku.