Detské obliečky JEDNOROŽEC
Pozrite sa na iné z kategórie
Detský textil
Detský textil
Parametre
| Kód produktu | 011685 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 50 x 70 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Značka | Jerry Fabrics |
|---|---|
| Zloženie | 100% bavlna |
| Zapínanie | Zips |
| Farba | biela, fialová |
| Detské vzory | Ostatné |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Kto si raz zamiluje jednorožca, získa lásku na celý život. Obliečky s potlačou týchto nádherných a ušľachtilých zvierat sú príjemné na dotyk a pýšia sa krásnymi farbami. Pôsobivý motív a hebký materiál ľahko prispejú k pokojnému spánku vašich ratolestí. Obliečka na perinu je zo spodnej strany jednofarebná, obliečka na vankúš 50x70 je s potlačou z oboch strán. Urobte deťom radosť! Jemná 100% bavlna spoľahlivo absorbuje vlhkosť a je príjemne priedušná.