Detské obliečky SPIDERMAN Blue 04
Pozrite sa na iné z kategórie
Detský textil
Detský textil
Parametre
| Kód produktu | 010132 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Zapínanie | Zips |
| Značka | Jerry Fabrics |
|---|---|
| Farba | modrá, červená |
| Vzor | SPIDERMAN |
| Detské vzory | Spiderman |
| Štýl | Dětské |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Spiderman obliečky pre malých dobrodruhov a kvalitný spánok
Obľúbený hrdina Peter Parker, ktorý sa premenil na chrabrého Spidermana, je dnes už takmer nesmrteľným symbolom. Aj tieto detské obliečky SPIDERMAN sa radia medzi obľúbenú posteľnú súpravu v detskej izbe a stále priťahuje pozornosť malých detí. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny, sú odolné, príjemné na dotyk a pýšia sa precíznym ušitím. U týchto detských obliečok oceníte praktické zapínanie na zips a rozmer na klasické jednolôžko. Obliečka na perinu 140x200 a obliečka na vankúš 70x90 cm.