Detské obliečky MÁŠA A MEDVEĎ - FLOWERS
Pozrite sa na iné z kategórie
Detský textil
Detský textil
Parametre
| Kód produktu | 010135 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Značka | Jerry Fabrics |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | hnedá, zelená |
| Detské vzory | Máša a medveď |
| Štýl | Dětské |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Kto si získal srdcia mnohých detských aj dospelých divákov? No predsa neposedné dievčatko a veľký kamarát, nerozlučná dvojka Máša a medveď, ktorí sa vydali na prechádzku lesom. Obľúbených a veselých hrdinov teraz deti môžu vidieť kedy sa im len zachce a postačia im k tomu bavlnené obliečky, ktoré sú priedušné, jemné a vyhovujú citlivej detskej pokožke. Bavlnené obliečky navodia vďaka sviežej zeleni prírody príjemnú energiu v detskej izbe a doprajú deťom pokojný spánok do ružova.
Materiál a starostlivosť
K dokonalosti chýba už len krásna farebná plachta.