Froté plachta Exclusive - vanilková 200x220 cm
Posteľná bielizeň
Parametre
| Kód produktu | 001117 |
|---|---|
| Rozmery plachiet | 200 x 220 cm |
| Rozmery | 200 x 220 cm |
| Výška matraca | do 25 cm |
| Na matrac | do 25 cm |
| Materiál | Froté |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Gramáž | 190 g/m² |
| Zloženie | 80% bavlna, 20% polyester |
| Farba | vanilková |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Napínacia plachta 200x220 pre ľahkú údržbu a komfortný spánok
Návliečky na periny bezpochyby podtrhne aj výber vkusne zladených froté plachiet. Tvorí ich hrejivá, mäkká a na dotyk príjemná slučková tkanina, ktorá sa skladá z 80% bavlny a 20% polyesteru. Posteľná plachta a vanilková farba krásne doladí interiér aj zvolené obliečky podľa farby. Obľúbite si ich pre nenáročnú údržbu bez žehlenia. Prestieradlá sú zakončené všitou gumou, vďaka ktorej sa ľahko upevnia na matrac a dobre na ňom držia.
Získajte lepšiu hygienu, jednoduchú údržbu aj dlhšiu životnosť vášho lôžka. Používajte pod plachtami chránič matraca, ktorý je ideálny pomocník v každej spálni, ale aj ako nepremokavá plachta v detskej izbe.