Mikroplyšová deka MATYLDA - čierna 140x200 cm
Pozrite sa na iné z kategórie
Lôžkoviny
Lôžkoviny
Parametre
| Kód produktu | 011349 |
|---|---|
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Rozmery deky | 140 x 200 cm |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Štýl | Moderné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Teplá deka na zimu 140x200 pre moderný interiér aj hrejivé chvíle plné pohody
Zahreje, pohladí a ozdobí interiér. Deka mikroplyš MATYLDA je tou správnou voľbou pre milovníkov čiernejj, ktorá obohatí každú miestnosť. Komfortná deka sa hodí pri každom odpočinku či už v obývačke, v spálni, alebo u kávičky na terase. Radosť urobí aj ako darček pre najbližších a večných uzimencov. Mikroplyš je výnimočne hrejivý, jemný a mäkký materiál. Poslúži ako prikrývka, alebo krásny prehoz cez posteľ. Údržba je jednoduchá. Stačí vyprať, vysušiť a deka bude opäť ako nová.