Predĺžené bavlnené obliečky DARA - bežové
Pozrite sa na iné z kategórie
Posteľná bielizeň
Posteľná bielizeň
Parametre
| Kód produktu | 013348 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 220 cm |
| Rozmery | 140 x 220 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Farba | béžová |
| Vzor | DARA |
| Štýl | Pruhované, Moderné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Hnedé obliečky s prúžkom 140x220 pre dokonalý spánok v bavlne
Premeňte si lôžko do snovej posteľnej bielizne s nadčasovým vzorom prúžkov, ktorý dodá interiéru vzdušnosť a originalitu. Predĺžené obliečky aj príjemná kombinácia hnědých tónov doladia modernú spálňu či izbu a v miestnosti navodia príjemnú atmosféru. Bavlnené obliečky 140x220 dopĺňa na dotyk hebký materiál zo 100% bavlny s vysokou absorpciou vlhkosti.
Predĺžené obliečky so zapínaním na gombíky skvele pasujú na našu ponuku prikrývok a vankúšov.