Detské obliečky TROLLOVIA 11
Pozrite sa na iné z kategórie
Detský textil
Detský textil
Parametre
| Kód produktu | 009712 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Značka | Halantex |
|---|---|
| Zloženie | 100% bavlna |
| Zapínanie | Zips |
| Farba | modrá, fialová, ružová |
| Detské vzory | Trollové |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Vždy veselí a šťastní TROLLOVIA zo všetkého najviac milujú hudbu, tanec a spev. Trollov zase milujú deti, a preto je o dôvod viac im zaobstarať tieto detské bavlnené obliečky v tóne fialovej farby, ktoré sú naviac priedušné a hebké na dotyk s potlačou farieb vhodných pre detskú pokožku.
Materiál a starostlivosť
K dokonalosti chýba už len krásna farebná plachta.