Obliečky do postieľky MICKEY AND FRIENDS
Pozrite sa na iné z kategórie
Detský textil
Detský textil
Parametre
| Kód produktu | 011293 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 40 x 60 cm |
| Rozmery prikrývka | 100 x 135 cm |
| Rozmery | 100 x 135 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Značka | Jerry Fabrics |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | modrá |
| Detské vzory | Mickey a Minnie |
| Štýl | Dětské |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Veselé rozprávkové postavičky sú ideálnou voľbou do detskej postieľky. Obliečky Mickey Mouse a kombinácia v modrej, zelenej a žltej farbe prejasnia každý deň aj vášmu drobcovi. Dvojdielne obliečky pre deti tvorí obliečka na vankúš s myšiakom a obliečka na perinu, ktorá je zo spodnej strany so vzorom a praktické zapínanie na zips. Disney licenčné obliečky do postieľky sú zhotovené z jemnej 100% bavlny, ktorá dobre saje pot a je vhodná aj do horúcich letných dní.