Parametre
| Kód produktu | 013776 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | tmavo zelená |
| Vzor | SRDCOVKA |
| Štýl | DUO, Moderné, Romantické, Elegantné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Zelené obliečky z mikroplyšu 140x200 cm pre kvalitný spánok
Hľadáte ideálne posteľné prádlo do chladnejšej spálne? Mikroplyšové obliečky so vzorom srdiečok v tmavo zelenej farbe krásne doplnia vašu spálňu aj paplóny. Harmónia farieb vytvára príjemnú a ukľudňujúcu atmosféru. Čo môžete očakávať od mikroplyšu? Mikroplyš je materiál z jemných vlákien s krátkymi chĺpkami, ktorý má výnimočnú schopnosť vytvárať v posteli útulno a hrejivé pohodlie už na prvý dotyk.
Mikroplyšové obliečky môžete jednoducho zladiť s ďalšími produktmi z našej mikroplyšovej kolekcie a potešiť tak nielen seba, ale aj celú rodinu.