Parametre
| Kód produktu | 013773 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | sivá/béžová |
| Vzor | SRDCOVKA |
| Štýl | DUO, Moderné, Romantické, Elegantné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Srdiečkové DUO obliečky z mikroplyšu pre hrejivý spánok ako na obláčiku
Srdcia sú symbolom lásky aj náklonnosti a efektne zdobia aj tieto mikroplyšové obliečky, ktoré zaručene upútajú pozornosť v každej spálni. Sivé/béžové obliečky majú na každej strane iný podklad a potešia tak jednoduchou zmenou jednoduchým otočením obliečok každý deň. Pekný dizajn drobných srdiečok určite pohladí nielen romantické duše. Navyše je mikroplyš príjemný na dotyk, hebký a hrejivý materiál s krátkymi chĺpkami, ktorý vytvára v posteli útulno a teplo, a zabezpečí tak komfortný a pokojný spánok aj v chladnejších dňoch. Mikroplyšové obliečky 140x200 cm si zachovávajú svoj vzhľad aj pri bežnej údržbe a rýchlo schnú.
Klasický rozmer obliečok na jednu posteľ jednoducho navlečiete na paplón 140x200 cm a vankúš 70x90 cm.