Mikroplyšové obliečky MÉĎA Exclusive
Parametre
| Kód produktu | 013775 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | hnedá |
| Vzor | MÉĎA |
| Štýl | So zvieratami, Dětské |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Plyšové obliečky 140x200 cm pre útulné postele
Mikroplyšové obliečky a roztomilý vzor MEDVEDÍK na hrejivom mikroplyši pre detské postele. Mikroplyšové obliečky 140x200 cm ponúkajú vzor s detským motívom v prevedení hnedých odtieňov farieb, a dávajú tak priestor na voľbu vzorov a kombinácií mikroplyšových doplnkov podľa nálady. Plyšové obliečky sú vyrobené z jemného, mäkkého a mikroplyšového materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a má vynikajúcu tepelnú izoláciu.
Tieto detské obliečky na zips sa ľahko udržujú a môžete ich sušiť pri nižšej teplote aj s použitím sušičky. Mikroplyšové obliečky vám pri správnej údržbe vydržia po dlhú dobu a zachová si svoju krásnu farbu a mäkkosť.