Parametre
| Kód produktu | 013784 |
|---|---|
| Rozmery plachiet | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Výška matraca | do 35 cm |
| Na matrac | do 35 cm |
| Materiál | Mikroplyš |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Gramáž | 230 g/m² |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Farba | béžová |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Modrá plyšová prostěradla 180x200 pro heboučké a hřejivé pohlazení
Mikroplyšové prostěradlo vás krásně zahřeje již na první dotek. Je hedvábně jemné, měkké a mimořádně hřejivé. Proto je naše nabídka z mikroplyše ideální hlavně na zimu. Ptáte se, proč je mikroplyš tak oblíbený? Máme pro vás odpovědi. Nepouští chlupy. Nežmolkuje. Rychle schne. Modré prostěradlo a materiál s chloupkem má stále barvy i tvar a s dlouhou životností zůstane krásně nadýchané i po mnoha vypráních. Všitá guma po obvodu mikroplyšové prostěradlo skvěle vypne a udrží jej na matraci. Zachumlejte se, a mikroplyš vám přinese ty nejhezčí sny.