Francúzske bavlnené Renforcé obliečky ARABELLA
Pozrite sa na iné z kategórie
Posteľná bielizeň
Posteľná bielizeň
Parametre
| Kód produktu | 000060 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 220 x 200 cm |
| Rozmery | 200 x 220 cm |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna RENFORCÉ |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Zapínanie | Gombíky |
| Farba | sivá/biela |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Bavlnené posteľné obliečky pre príjemný spánok aj ozdobu interiéru
Kvetinové obliečky patria medzi evergreen prírodných motívov a sú obľúbené v každej spálni. Moderné kvety v poňatí art designu vkusne ozdobia s kombináciou sivej a bielej farby aj váš interiér. Navyše sú obliečky vyrobené z kvalitnej 100% bavlny Renforcé a spríjemnia vám spánok s vysokou absorpciou, vzdušnosťou a jemným povrchom. Bavlna Renforcé navyše znesie aj vyššie teploty prania, kedy si zachová sýte farby aj pôvodný tvar.
Francúzske obliečky na jednolôžko skvele padnú na našu prikrývku 200x220 a vankúše 70x90 cm.