Predĺžené bavlnené Renforcé obliečky ZIGO - žlté
Pozrite sa na iné z kategórie
Obliečky
Obliečky
Parametre
| Kód produktu | 011573 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 220 cm |
| Rozmery | 140 x 220 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna RENFORCÉ |
| Gramáž | 125 g/m² |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Farba | žltá |
| Štýl | Moderné, Škandinávsky |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Predĺžené obliečky so škandinávskym vzorom ZIGO vnesú do každej spálni tú správnu atmosféru. Na svoje si prídu milovníci žltej farby a pohodlného spánku. Obliečka na vankúš má vzor pruhov vodorovne, rovnako ako na perine. Vďaka dobrým vlastnostiam 100% bavlny sú obliečky príjemne priedušné a hebké na dotyk s vynikajúcou absorpciou vlhkosti. Bavlna Renforcé znesie aj vyššie pracie teploty, kedy si obliečky zachovajú pôvodnú farbu aj tvar.