Flanelové obliečky LES
Pozrite sa na iné z kategórie
Posteľná bielizeň
Posteľná bielizeň
Parametre
| Kód produktu | 012214 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Flanel |
| Gramáž | 160 g/m² |
| Gramáž | 160 g/m² |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zloženie | 100% bavlna |
| Zapínanie | Gombíky |
| Farba | biela |
| Vzor | LES |
| Štýl | So zvieratami |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Flanelové obliečky pre hrejivé objatie bavlny v chladnej spálni
Flanelové obliečky krásne zahrejú a lesné motívy obohatia spálňu príjemnou sviežou atmosférou. Vzor stromčekov, jeleňov i hríbikov na bielej v podklade je nadčasovou dekoráciou v podobe obliečok pre moderný interiér spálne i izbičky. Kombináciou ďalších farieb v zelenej, alebo rôznych odtieňov hnedej môžete zvýrazniť vzor na obliečkach, a to jednoduchým doplnením vankúšikov aj mikroplyšovej deky. Klasický rozmer obliečok na jednu posteľ ľahko povlečiete na perinu 140x200 a vankúš 70x90 cm. Na dotyk jemný a hrejivý materiál 100% bavlny česaný do flanelu je dobre priedušný, savý, odolný a ľahko sa udržuje.