Zverejnené 23. 5. 2023

Exotika len pre vás? To nemusí byť problém

Stúpajúce teploty sú predzvesťou blížiacich sa prázdnin a na programe dňa je uvažovať o tohtoročnej dovolenky. Stále vzrastajúce ceny základných životných potrieb nám ale často nedovolia splniť si sny a tráviť čas v exotickej cudzine. Urobte si aspoň malú a finančne nenáročnú radosť a priveďte si neznáme diaľky do vašej spálne.

Nevzdávajte sa svojich túžob

 

Kto by nechcel aspoň raz za život na vlastnej koži cítiť pláže Karibiku, prejsť sa okolo

snehobieleho symbolu Indie Tádž Mahalu, pozorovať divoké šelmy v ich prirodzenom prostredí, počúvať večerné zvuky z pralesa a cítiť vôňu exotických kvetov alebo sa prejsť púšťou na ťave? Málokomu sa ale také sny splnia. Bohužiaľ, väčšina z nás pri súčasnom zvyšovaní cien takmer všetkého, čo je dôležité pre život, si bude musieť tohtoročnú vysnívanú dovolenku úplne odpustiť alebo voliť oveľa lacnejší variant. Ale len preto, že to je tento rok finančne náročné, sa ešte úplne nemusíte vzdať svojich snov.

 

Pre dokonalé snívanie

 

Ako to ale zariadiť? Len ťažko budete mať na záhrade výbeh pre tigra, tropické liany vám tiež v parku za domom nevyrastú. Ani by ste to tak nechceli, dovolenka nie je od toho, aby sme ju mali celý rok, to by nás potom začala exotika určite nudiť. Ak ale máte trochu fantázie, je tu pre vás cesta, ako si ju dokonale užiť. Priveďte si exotiku do spálne, aspoň na nejaký čas. Stačí len pár kúskov obliečok a obliečky na vankúšiky a uvidíte, ako to bude fungovať. Zakaždým, keď vstúpite do vašej spálne, budú vás zdraviť ďaleké krajiny, presne tie, po ktorých túžite. S takou spálňou vás čaká úžasné snívanie a dokonalá relaxácia.

 

Víta vás pláž a more

 

Pre efekt pláže čiastočne zatienené palmami a nekonečné more zvoľte najlepšie béžovo pieskové farby ak tomu farbu oceánu. Čo napríklad azúrové obliečky z báječnej bavlny renforcé EVITA, ktoré môžete mať hneď v páre na dve lôžka za pár korún? Keď ich doplníte setom obliečok na vankúšiky LEAVES, ktoré svojimi farbami pripomínajú slnečný piesok so vzormi palmových listov. K dokonalému efektu nekonečných piesočných pláží pri vzdúvajúcom sa oceáne vám ešte pomôže béžový prehoz na posteľ EVITA. Ten vám nielen ochráni lôžkoviny, ale dá sa použiť napríklad aj ako mäkká podložka pri váľaní sa na zemi.

Dobrodružstvo v pralese

 

Tropické pralesy sú miestom, ktoré má svoje temné daždivé tajomstvá. V ich horúcom a vlhkom srdci nájdete mnoho rôznych druhov prudko rastúcich rastlín a tiež divokých farebných kvetov. Skrýva sa v ňom aj množstvo živočíchov, z ktorých niektorí môžu byť aj životu nebezpeční. Viete, že napríklad v oblastiach vlhkých tropických pralesov žije najviac leopardov čiernych čiže panterov? Keď si ale také mačiatko pozvete do spálne na 3D obliečkach PANTER, môže sa z neho stať váš parťák pre dobrodružné výpravy v snoch. Doplňte ich štvordielnym setom MONSTERA s palmovým vzorom. Alebo vezmite pokojne oboje, aby vás každý večer vítal váš vlastný prales a všetky jeho kúzla.

 

Kde spí lev?

 

Divočina východnej Afriky, savany, trávnaté nekonečné plochy, to je domov kráľa zvierat, leva. Aj keď je obávaným bojovníkom a jeho rev môže byť počuť až do vzdialenosti ôsmich kilometrov, môžete si ho skrotiť a uložiť do vašej postele. Stačí si zaobstarať úžasné 3D obliečky LEV a v tej chvíli sa stane táto obávaná mačkovitá šelma vašim domácim miláčikom. Každú noc môžete spolu prežívať napínavé dobrodružstvá a spoznávať drsné africké príbehy v bezpečí vašej spálne. Pre dokonalý pocit čierneho kontinentu si ešte objednajte set obliečok na vankúšiky WOMEN, ktoré levie obliečky doplnia zlatou slnečnou žiarou a ladnými krivkami domorodých žien.

Odhoďte zažité návyky

 

Nebojte sa aspoň na pár dní odhodiť tradičné poňatie spálne. Nadarmo sa nehovorí, že zmena je život. Prostredie pôsobí na naše zmysly a keď na chvíľu opustíte rutinu a s tým aj zaužívané vzorce správania, dokážete svoj organizmus dokonale reštartovať. Sami si zvoľte, čo vás láka, u nás je taký veľký výber, že sa vaša fantázia môže rozvinúť. Pokojne zvoľte cestu na mesiac alebo do praveku, každá taká „dovolenka“ na vás bude mať pozitívny vplyv.

14,90
31,90
34,00
68,50
34,00
68,50
3D obliečky LEV
Skladom
-51%
15,70
31,90
3D obliečky LEVY
Skladom
-51%
15,70
31,90
Prikrývka na posteľ EVITA - béžová 220x240 cm
Rozmery • 220 x 240 cm
Predaj ukončený
-50%
34,50
68,90