Parametre
| Kód produktu | 002844 |
|---|---|
| Rozmery plachiet | 80 x 160 cm |
| Rozmery | 80 x 160 cm |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Výška matraca | do 15 cm |
| Na matrac | do 15 cm |
| Materiál | Mikroplyš |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Gramáž | 230 g/m² |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Farba | tmavo sivá |
| Štýl | Jednofarebné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Sivé mikroplyšové plachty 80x160 cm pre sladký spánok detí
Detské mikroplyšové plachty v sivej farbe zabezpečia deťom hrejivý a pohodlný spánok. Hebký mikroplyš je príjemný na dotyk, udržiava teplo a vytvára útulné prostredie. Prestieradlo má všitú gumu po obvode, vďaka ktorej dobre drží na matraci, a je vhodné pre matrace s výškou do 25 cm. Tento mikroplyš sa jednoducho udržiava a zachováva si svoj tvar aj farbu aj po opakovanom praní.