Parametre
| Kód produktu | 013780 |
|---|---|
| Rozmery plachiet | 80 x 160 cm |
| Rozmery | 80 x 160 cm |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Výška matraca | do 15 cm |
| Na matrac | do 15 cm |
| Materiál | Mikroplyš |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Gramáž | 230 g/m² |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Farba | biela |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |