3D obliečky MOTORKA 5
Parametre
| Kód produktu | 008778 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | 3D |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | čierna, oranžová |
| Vzor 3D | Motorka |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
3D obliečky s motívom motorky sa hodia do pánskej spálne a taktiež do chlapčenských izbičiek. Okrem efektnej potlače v oranžovej a čiernej farbe, ponúknu aj hrejivé vlastnosti a na dotyk jemný povrch. Obliečky sú vyrobené z mikrovlákna, ktoré je vzdušné, stálofarebné, rýchlo schne a nemusí sa žehliť.