Spôsob dopravy tovaru

Zakladni_dvoubarevna_varianta
 
Česká pošta garantuje doručenie zásielky nasledujúci pracovný deň po podaní. V prípade, že vás doručovateľ nezastihne, nechá lístok v poštovej schránke a zásielka zostane uložená na vašej dodacej pošte (kontakt nájdete na lístku). Tam bude balík čakať 7 kalendárnych dní, potom príde druhá výzva a až po ďalších 7 dňoch je pri nevyzdvihnutí zásielka odoslaná späť k nám. Českú poštu je možné požiadať o opakované doručenie zásielky v určitý deň alebo predĺženie úložnej doby.
 
Doprava na Slovensko 4,99,-€ 
 
 
gls-logo
 
Silnou stránkou spoločnosti GLS je spoľahlivé doručenie balíkov, ktoré sa rozvážajú v pracovných dňoch s približnou lehotou 48 hodín. Vzhľadom k tomu, že sa balíky prepravujú po ceste, nemožno však túto lehotu garantovať. Ak vás náš pracovník nezastihne doma, zvezie sa zásielka do regionálneho depa a doručuje sa znova nasledujúci deň. V prípade balíka na dobierku, je nutné uhradiť dobierkové priamo kuriérovi GLS. Balík je možné uhradiť aj bezhotovostne, pomocou platobnej karty.
 
Doprava na Slovensko 4,99,-€ 
 
 
 
Pri objednávke tovaru nad 69€ máte od nás dopravu ZADARMO. 

Platby pri prevzatí tovaru

  
Platba pri prevzatí je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako za tovar zaplatiť. Podľa spôsobu doručenia si môžete vybrať platbu dobierkou.
 

Dobierkou

Tovar zaplatíte pri prevzatí u GLS  +1,50€ 
 

Platba prevodom

Ako variabilní symbol uveďte číslo vašej objednávky.
Číslo účtu je 2900876082/8330 Fio banka, a. s, IBAN: SK1683300000002900876082 SWIFT/BIC FIOZSKBAXXX
 
Po pripísaní platby na účet vám ihneď odošleme tovar vrátane faktúry.
 
Vytlačiť stránku Poslať odkaz na e-mail